Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Bączałka – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podkarpaciu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

89 250 zł1 050 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bączałka działki budowlane na sprzedaż | od 5,6 ar do 19,35 ar Na sprzedaż kompleks 17 działek budowlanych położonych w spokojnej i zielonej miejscowości Bączałka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Glinik Średni

Glinik Średni(Bączałka + 11 km)

79 000 zł1 700 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Glinik Średni, gmina Frysztak. Działka znajduje się w malowniczym terenie górzystym, otoczona urokliwymi wzgórzami.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Siedliska Sławęcińskie

Siedliska Sławęcińskie(Bączałka + 21 km)

50 000 zł4 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wiosenna obniżka ceny! Oferujemy do sprzedaży działki o łącznej powierzchni ok. 40ar położone obok siebie w Siedliskach Sławęcińskich. Działki położone w terenie zróżnicowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bączałka

Bączałka,podkarpackie

159 000 zł8 100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem. Do sprzedania teren o powierzchni 81 arów, uzbrojony w prąd, gaz i wodociąg, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej gminnej. Wymiary 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bączałka

Bączałka,podkarpackie

199 000 zł8 100 m² 25 zł/m²

 

 

 

Bączałka,podkarpackie

45 000 zł5 200 m² 8,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

52ar działka rolno budowlana, bączałka, gm. Brzostek Do sprzedania działka, kl. gleby IV, trawa, las 4ar Front działki 19m Prąd, telefon, internet, woda studnia Dojazd asfalt Własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Bączałka

Bączałka,podkarpackie

72 000 zł10 400 m² 6,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Aktualna wycena rzeczoznawcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polna

Dębica(Bączałka + 17 km)

345 000 zł5 700 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna - Z warunkami zabudowy na 4 domy jednorodzinne dk Brokers ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową o całej powierzchni 5778 m2 (57 ar)położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Broniszów

Broniszów(Bączałka + 12 km)

149 000 zł2 200 m² 67,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni około 2200 m2 zlokalizowanej w miejscowości Broniszów (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wiśniowa

Wiśniowa(Bączałka + 22 km)

295 000 zł5 618 m² 52,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Acres Management przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia; 1. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Osobnica

Osobnica(Bączałka + 25 km)

17 500 zł1 181 m² 14,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka rolna w miejscowości Osobnica, o powierzchni 1181 m2, z pięknym widokiem. Działka nr 5608 o powierzchni 1181 m2 , w cenie 17 500 zł Możliwość dokupienia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij